tom fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 23:00 / Sb 8:00 - 20:00 / Nd 8:00 - 18:00tel. 663 672 772
Piotrków Trybunalski doczekał się miejsca, gdzie oficjalnie potrenujesz do Runmageddonu!

Już 7 listopada, tuż przed Runmageddonem w Łodzi -> http://bit.ly/2xmA7QB będziesz mieć okazję zrobić trening życia przed biegiem życia!

Na treningu nauczycie się sprawnie i bezpiecznie pokonywać przeszkody oraz jak pracować nad poprawą wydolności biegowej pod Runmageddon!
Przyjdź z Nami do Tom Fit Center i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Czeka na Was dwuczęściowy trening podzielony na czas. Jedna część przeznaczona jest na techniki pokonywania przeszkód, a druga na wydolność biegową.

Weekend 18-19 listopada zbliża się wielkimi krokami. Zaskocz Nas swoją formą i wypracuj ją pod czujnym okiem naszych trenerów!

Data: 7.11.2017
Miejsce: Tom Fit Center Piotrków Trybunalski
Godzina: 19:00
Limit: 40 osób w serii
Wjazd: Free

Zapisy -> http://bit.ly/2yKNagb
Strasznie zapraszamy sympatyków Klubu Tom Fit Center, znajomych i przyjaciół na imprezę taneczną.
Warunek udziału w imprezie to przebranie + przekąska :)
Za najlepsze pomysły przewidujemy nagrody!!!
31.11.2017(wtorek) 
DZIECI start godzina 17:00-19:00
DOROŚLI start 19:30 :)
Do zobaczenia :)
"FIT W 100 DNI" - dla nowych osób oraz tych, którzy nie są związani z nami umową mamy specjalną ofertę cenową. Mianowicie, przygotowaliśmy coś dla osób, które chcą wrócić do treningu i nie mają zbyt silnej motywacji. Jest to karnet z 3 miesięczną umową (ceny takie jak w przypadku umowy 12 miesięcznej). Oferta jest ważna przez cały październik. Nowi klubowicze dodatkowo są zwolnieni z opłaty członkowskiej. Wyzwanie może podjąć każdy (Panie i Panowie).😁😁
SPRÓBUJ ZOBACZYSZ, ŻE WARTO!!!💪 Do wygrania cenne nagrody!!!
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNYCH TRENINGÓW!!!💪🏋️‍♂️
Poranne zajęcia BJJ wracją do grafiku we wtorki i w czwartki o godzinie 11:00.
Do zobaczenia na traningu!!!
Wakacje już dawno się skończyły, każdy z Was ma już uporządkowany tygodniowy grafik, dzieci w szkołach i przedszkolach, więc pora znów zabrać się za regularne ćwiczenia i przede wszystkim za spalenie wszystkiego na co pozwalaliście sobie podczas urlopu. Lato sprzyja aktywności fizycznej, jednak o dziwo ten okres to czas, kiedy odpuszczamy nasze ćwiczenia. Ale to już koniec i pora zabrać się do pracy! 😃
Tym razem zapraszamy Cię do naszego kolejnego wyzwania o nazwie "Fit w 100 dni". Podczas tego wyzwania idealnie dla Ciebie będą zajęcia typu cardio, HIIT, cross-fight których zadaniem jest podkręcenie metabolizmu i spalenie większej ilości tkanki tłuszczowej. To także treningi na brzuch oraz boczki, które mają za zadanie dodatkowo wysmuklić Twoje ciało.
Wyzwanie może podjąć każdy 😉 Otrzymacie od nas bezpłatny trening personalny oraz dwie analizy składu ciała ( na początku wyzwania i na końcu ). Dla nowych osób oraz tych, którzy nie są związani z nami umową mamy specjalną ofertę cenową 🤗😊 Oddzielnie będą oceniane Panie i Panowie :)
Waszym opiekunem będzie Kamil (instruktor siłowni), który odpowie Wam na wszystkie nurtujące pytania i w razie potrzeby zmotywuje do efektywniejszej pracy.
Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i chciałbyś, aby było to dla niego i jego przyjaciół niezapomniane przeżycie?🎉😀 Chcesz spędzić ten czas z dzieckiem nie martwiąc się o przygotowania?🎈🎈 Znalezienie odpowiedniego miejsca i organizacja urodzin, które dziecko będzie wspominać, to nie lada wyzwanie. Z przyjemnością Ci pomożemy.😃 Dzieci ćwiczą poprzez zabawę, dzięki czemu szybko przekonują się do zdrowego trybu życia. Zajęcia prowadzone są pod okiem naszego pedagoga.⛹️‍♂️🤸‍♂️Wszyscy uczestnicy imprezy urodzinowej muszą posiadać strój sportowy oraz obuwie zmienne! 😉 Dużo śmiechu i wiele niezapomnianych atrakcji czeka na jubilatów w TOM FIT CENTER!! 💪💪
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!! 😎😁