tom fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 23:00 / Sb 8:00 - 20:00 / Nd 8:00 - 18:00tel. 663 672 772
Drodzy rodzice!! 👩‍👧‍👦👨‍👦
Właśnie rozpoczęliśmy nowy nabór do naszej bawialni na sezon 2018/2019!!
Podczas waszego treningu,będziecie mogli zostawiać swoje pociechy w bawialni pod czujnym okiem opiekunki 🙋‍♀️😊
Nie zwlekajcie i zapisujcie swoje dzieciaki!🤸‍♀️👧🧒
BAWIALNIA Z OPIEKUNKĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 17:00 DO 20:00
OPIEKUNKA JEST DOSTĘPNA PO WCZEŚNIEJSZYM ZAPISIE DZIECI INACZEJ DZIECI ZOSTAJĄ W BAWIALNI BEZ OPIEKI.
O szczegóły pytajcie w klubowej recepcji TFC :)
Kolejna nowość w grafiku zajęć dla dzieci !
Przygotowanie motoryczne prowadzone pod okiem Your Move- Dawid Głowacki :)
Nabór TRWA :) 
BĘDZIEMY WYRYWAĆ NAJMŁODSZYCH Z JESIENNEGO MARAZMU W KAŻDY WTOREK I CZWARTEK O 16:00
Grupy mogą liczyć na poprawę mobilności i stabilności, kształtowanie cech motorycznych, korygowanie wad podstawy i przygotowanie do różnych dyscyplin sportowych.
Pamiętajcie, liczba miejsc ograniczona! GRUPY MAX 10 osobowe
UWAGA UWAGA NOWY SEZON 2018/2019 ZAJĘĆ DLA DZIECI UWAŻAMY ZA OTWARTY START Z NOWYMI GRUPAMI JUŻ 10 WRZEŚNIA!!!
Rekrutacja dzieci jest już otwarta i możecie zapisywać swoje pociechy do poszczególnych grup. Jest z czego wybierać 😊
KICBOXING KIDS - w naszym klubie kickboxing kids prowadzony jest pod okiem doświadczonego trenera, dzieci biorą udział w wyjątkowych treningach gdzie przez odpowiednio dobrane ćwiczenia trening to świetna zabawa, która pozytywnie wpływa na rozwój motoryczny, gibkość oraz koordynację ruchową dzieci. Treningi uwzględniają wyselekcjonowane i całkowicie bezpieczne elementy sztuki walki – bez ryzyka siniaczków, za to z gwarancją świetnej zabawy, uśmiechu i pozytywnej energii.
BJJ KIDS - Treningi dla dzieci polegają na wplataniu podstaw wyszkolenia w zabawy ruchowe i ćwiczenia ogólnorozwojowe. Dzieci ćwiczą w parach z kolegami i koleżankami w różnym wieku, co w konsekwencji ma przygotować je do późniejszego przezwyciężenia lęku przed osobami mającymi przewagę fizyczną. Trening w grupie dzieci w różnym wieku uczy odpowiedzialności za kolegów i zasad pracy w grup. Dzieci uczone są przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć.
Poprzez treningi BJJ i Kickboxingu dzieci w naszym klubie:
1. uczą się szacunku i dbania o inne osoby przez ćwiczenia w parach (w późniejszym czasie również sparingi)
2. poprawiają ogólną siłę i koordynację ruchową oraz kondycję,
3. systematyczne ćwiczenia powodują wzrost poczucia własnej wartości pokazując jednocześnie ograniczenia i zagrożenia związane z użyciem przemocy,
4. uczą się koncentracji i samodyscypliny przydatnych w szkole i życiu codziennym,
5. rozwiązują problem nadwagi – dużo ruchu w ćwiczeniach ogólnorozwojowych i rozgrzewce połączonego z wysiłkiem przy wykonywaniu technik redukuje nadwagę, jednocześnie osoby zbyt wątłe mogą przybrać na wadze przez ogólny rozwój mięśni stymulowany odpowiednimi do wieku ćwiczących, zadaniami.
POWER KIDS to trening ogólnorozwojowy dla dzieci w wieku od 5 do 12, to wyselekcjonowane ćwiczenia, które, angażując wszystkie grupy mięśniowe, wspomagają równomierny rozwój oraz skutecznie rozwijają cechy motoryczne. Głównym celem treningowym jest kształtowanie kondycji ogólnej i wszechstronnej sprawności. Do głównych korzyści należy zaliczyć ponadto spalanie kalorii, wspomaganie układu immunologicznego oraz wykorzystywanie energii do budowania dobrej kondycji. Co bardzo ważne, intensywność i skala trudności ćwiczeń jest za każdym razem dopasowana do możliwości grupy.
DANCE MIX - grupa 7/11 lat oraz 12/15. To połączenie wielu styli tanecznych: dancehall’u, hip hopu, reggaeton’u, Latino i wielu innych technik . Będziemy tworzyć wyjątkowe mixy, animacje taneczne i popisowe choreografie, którymi będziemy się chwalić na wydarzeniach klubowych, imprezach urodzinowych, pokazach dla rodziców i bliskich. Jeśli wasze dzieciaki chcą poczuć się jak gwiazdy wideoklipu to właśnie dla nich są te zajęcia. 🎬
 Spotkanie organizacyjne i zajęcia pokazowe DANCE MIX dla dzieci odbędą się 20 września o godz.17.00 z Gosią. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Witajcie‼️ Rozpoczynamy nabory do grup dzieci na nowe zajęcia taneczne w naszym klubie.❤️🎶🎵 Zapraszamy na Dance Mix - grupa 7/11 lat oraz 12/15 połączenie wielu styli tanecznych dancehallu, hip hopu, reagettonu, Latino i wielu innych technik . Będziemy tworzyć wyjątkowe mixy, animacje taneczne i popisowe choreografie, którymi będziemy się chwalić na wydarzeniach klubowych, imprezach urodzinowych, pokazach dla rodziców i bliskich. Jeśli wasze dzieciaki chcą poczuć się jak gwiazdy wideoklipu to właśnie dla nich są te zajęcia.🎬🎥 Instruktorem prowadzącym będzie Małgorzata Golec❤️, która jako instruktor tańca zaczynała prowadząc zajęcia z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi jak sama mówi gdzie tylko mogła zarazić i czarować tańcem wszystkich którzy ją poznali. Zakochana w tańcu, stale bierze udział w licznych festiwalach i kongresach by wciąż poszerzać swoje kwalifikacje i umiejętności taneczne. Gosia posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, propaguje tradycje corocznych urodzin swoich grup tanecznych wystawiając choreografie z udziałem kursantów dzięki temu uczestnicy mają okazję wystąpić na scenie i zaprezentować swoje dotychczasowe osiągnięcia taneczne, a jej projekty cieszę się coraz większym zainteresowaniem. Taniec to jej pasja, życie i praca. Zapraszamy ❤️❤️
19-06-2018

Sobota 21.07

W sobotę 21 lipca klub czynny w godzinach 8:00-16:00