tom fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 23:00 / Sb 8:00 - 20:00 / Nd 8:00 - 18:00tel. 663 672 772
Skończył nam się stary rok... to idealny czas by zmobilizować się i zacząć zmieniać styl życia na aktywny? Jak to zrobić? Możesz skorzystać z oferty starter, testować nasz klub przez 3 dni za jedyne 9,90 zł a potem zostać z nami na dłużej💪
Czyny przezwyciężą wszystko.
Bariery i przeszkody nie znikną same - musisz je przesunąć.
Ignoruj opinie i oczekiwania innych.
Przestań wykorzystywać różne okoliczności jako powód, żeby się nie zmieniać.
Nie, ciężka praca nie jest uzależniona od czasu, wieku czy dochodów.
Razem robimy jeden mały krok na trening, jeden wielki poza naszą strefę komfortu i w kierunku życia, w którym mamy kontrolę. Zacznij żyć.
Miej odwagę być wolnym od wymówek.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje STARTER
Analiza składu ciała na nowoczesnej wadze In Body
Pełna diagnostyka treningowa dzięki, której poznasz m.in. swój wiek metaboliczny, poziom tkanki tłuszczowej i mięśniowej, a także zawartość wody w organizmie.
Bogata oferta zajęć grupowych
Ponad 25 różnych typów zajęć fitness i cross-fight.
Profesjonalna opieka trenerska
Zapewniamy opiekę doświadczonych trenerów oraz Voucher na trening wprowadzający wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego.

Wręcz go trenerowi, z którym odbędziesz
swój pierwszy trening w Klubie Tom Fit Center.

Pomoże nam to poznać Twoje potrzeby i cele treningowe.
Jesteśmy dla Ciebie!
Testuj nas przez 3 dni a później aktywuj kartę na 100%
1 .Wybierz ofertę odpowiednią dla siebie
2 Wymień swój Starter na kartę Tom Fit Center.
3 Korzystaj na 100%
Czekamy na Ciebie w klubie!
Dlaczego warto z nami zostać
Profesjonalna i doświadczona kadra instruktorów, bogata oferta zajęć fitness.
Najnowocześniejszy sprzęt do treningów funkcjonalnych, siłowych i wytrzymałościowych.
Dogodna lokalizacja, zajęcia w terenie.


Zapraszamy wszystkie panie na innowacyjny 6 TYGODNIOWY program treningowy "SYLWETKA DO SYLWESTRA". Program dedykowany dla osób które chcą w szybkim czasie zgubić zbędne kilogramy. Zajęcia mają charakter spalająco-modelujący. Jeżeli chcesz w tą wyjątkową noc SYLWESTROWĄ wyglądać jak Milion Dolców - ten PROGRAM jest właśnie dla CIEBIE!!!
Zajęcia ruszają od przyszłego tygodnia. Śledź Nasz fanpag'e i grafik zajęć, zapisy już trwają. Szczegóły w recepcji klubu Tom Fit Center 😍😍
Zostań KRÓLOWĄ BALU 👑💄👠💎👯‍♀️💃👩‍🎤🎉🎇🎆
ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA Zwracamy się do wszystkich z gorącą prośbą o pomoc dla psów i kotów ze schroniska w Piotrkowie. Bez względu na nasze przekonania i sympatie, z całą pewnością nikt z nas nie może przejść obojętnie obok głodnego zwierzaka. Spróbujmy pomóc im przetrwać, spróbujmy je nakarmić!!! Tak niewiele trzeba, aby przetrwały , aby je uratować… Zbiórka trwa w dniach 17-23. 09.18 w klubie #tomfitcenter POMAGAJMY ❤️🐕🐩🐱
GIMNASTYKA KOREKCYJNA DLA DZIECI - ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ ! 🙋‍♀️
Zapraszamy na zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci . Zajęcia polegają na zastosowaniu ćwiczeń, które korygują bądź zmniejszają wady postawy. Z myślą o zdrowym rozwoju Państwa pociech wprowadziliśmy w grafik zajęcia profilaktyczne zapobiegające Wadom Postawy.
👉Okres przedszkolny i szkolny to etap szybkiego rozwoju i kształtowania się układu mięśniowego i kostnego. Jest to czas, kiedy należy zwrócić szczególną uwagę na kształtującą się sylwetkę dziecka i najodpowiedniejszy moment na rozpoczęcie ćwiczeń zapobiegających wadom postawy oraz leczenie najczęściej występujących schorzeń postawy u dzieci i młodzieży . Zaniedbanie ćwiczeń korygujących może doprowadzić do zmniejszenia sprawności układu krążenia, układu oddechowego, narządu ruchu, a także do zmian zwyrodnieniowych.
W ramach zajęć KOREKTYWA :
👉Kształtowanie nawyku prawidłowej postawy
👉wygaszanie nieprawidłowych nawyków
👉wyrabianie u dziecka prawidłowej postawy podczas czynności życia codziennego 👉wytworzenie stabilizacji mięśniowo-więzadłowej kręgosłupa
👉rozciąganie mięśni nadmiernie przykurczonych i skracanie nadmiernie rozciągniętych 👉zwiększenie zakresu ruchu w stawach i znoszenie ograniczeń
👉wzmocnienie osłabionych grup mięśni Głównymi zaburzeniami, które mogą być poddawane gimnastyce korekcyjnej są: -plecy wklęsłe -plecy okrągłe -plecy płaskie -skolioza -płaskostopie -stopy płaskie, koślawe -stopy szpotawe -kolana koślawe -kolana szpotawe Dzieci ćwiczą w nowoczesnej sali sportowej i dostosowanym sprzętem .
Zajęcia trwają 50 minut .Zajęcia prowadzi doświadczona w pracy z dziećmi instruktorka Małgosia Golec.
Zapisując swoją pociechę na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej nie wymagamy skierowania od lekarza, na zajęcia mogą uczęszczać dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia.
Zajęcia odbywają się w piątki na godzinę 17.00
Zapraszamy
Drodzy rodzice!! 👩‍👧‍👦👨‍👦
Właśnie rozpoczęliśmy nowy nabór do naszej bawialni na sezon 2018/2019!!
Podczas waszego treningu,będziecie mogli zostawiać swoje pociechy w bawialni pod czujnym okiem opiekunki 🙋‍♀️😊
Nie zwlekajcie i zapisujcie swoje dzieciaki!🤸‍♀️👧🧒
BAWIALNIA Z OPIEKUNKĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 17:00 DO 20:00
OPIEKUNKA JEST DOSTĘPNA PO WCZEŚNIEJSZYM ZAPISIE DZIECI INACZEJ DZIECI ZOSTAJĄ W BAWIALNI BEZ OPIEKI.
O szczegóły pytajcie w klubowej recepcji TFC :)
UWAGA UWAGA NOWY SEZON 2018/2019 ZAJĘĆ DLA DZIECI UWAŻAMY ZA OTWARTY START Z NOWYMI GRUPAMI JUŻ 10 WRZEŚNIA!!!
Rekrutacja dzieci jest już otwarta i możecie zapisywać swoje pociechy do poszczególnych grup. Jest z czego wybierać 😊
KICBOXING KIDS - w naszym klubie kickboxing kids prowadzony jest pod okiem doświadczonego trenera, dzieci biorą udział w wyjątkowych treningach gdzie przez odpowiednio dobrane ćwiczenia trening to świetna zabawa, która pozytywnie wpływa na rozwój motoryczny, gibkość oraz koordynację ruchową dzieci. Treningi uwzględniają wyselekcjonowane i całkowicie bezpieczne elementy sztuki walki – bez ryzyka siniaczków, za to z gwarancją świetnej zabawy, uśmiechu i pozytywnej energii.
BJJ KIDS - Treningi dla dzieci polegają na wplataniu podstaw wyszkolenia w zabawy ruchowe i ćwiczenia ogólnorozwojowe. Dzieci ćwiczą w parach z kolegami i koleżankami w różnym wieku, co w konsekwencji ma przygotować je do późniejszego przezwyciężenia lęku przed osobami mającymi przewagę fizyczną. Trening w grupie dzieci w różnym wieku uczy odpowiedzialności za kolegów i zasad pracy w grup. Dzieci uczone są przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć.
Poprzez treningi BJJ i Kickboxingu dzieci w naszym klubie:
1. uczą się szacunku i dbania o inne osoby przez ćwiczenia w parach (w późniejszym czasie również sparingi)
2. poprawiają ogólną siłę i koordynację ruchową oraz kondycję,
3. systematyczne ćwiczenia powodują wzrost poczucia własnej wartości pokazując jednocześnie ograniczenia i zagrożenia związane z użyciem przemocy,
4. uczą się koncentracji i samodyscypliny przydatnych w szkole i życiu codziennym,
5. rozwiązują problem nadwagi – dużo ruchu w ćwiczeniach ogólnorozwojowych i rozgrzewce połączonego z wysiłkiem przy wykonywaniu technik redukuje nadwagę, jednocześnie osoby zbyt wątłe mogą przybrać na wadze przez ogólny rozwój mięśni stymulowany odpowiednimi do wieku ćwiczących, zadaniami.
POWER KIDS to trening ogólnorozwojowy dla dzieci w wieku od 5 do 12, to wyselekcjonowane ćwiczenia, które, angażując wszystkie grupy mięśniowe, wspomagają równomierny rozwój oraz skutecznie rozwijają cechy motoryczne. Głównym celem treningowym jest kształtowanie kondycji ogólnej i wszechstronnej sprawności. Do głównych korzyści należy zaliczyć ponadto spalanie kalorii, wspomaganie układu immunologicznego oraz wykorzystywanie energii do budowania dobrej kondycji. Co bardzo ważne, intensywność i skala trudności ćwiczeń jest za każdym razem dopasowana do możliwości grupy.
DANCE MIX - grupa 7/11 lat oraz 12/15. To połączenie wielu styli tanecznych: dancehall’u, hip hopu, reggaeton’u, Latino i wielu innych technik . Będziemy tworzyć wyjątkowe mixy, animacje taneczne i popisowe choreografie, którymi będziemy się chwalić na wydarzeniach klubowych, imprezach urodzinowych, pokazach dla rodziców i bliskich. Jeśli wasze dzieciaki chcą poczuć się jak gwiazdy wideoklipu to właśnie dla nich są te zajęcia. 🎬