tom fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 23:00 / Sb 8:00 - 20:00 / Nd 8:00 - 18:00tel. 663 672 772
Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i chciałbyś, aby było to dla niego i jego przyjaciół niezapomniane przeżycie?🎉😀 Chcesz spędzić ten czas z dzieckiem nie martwiąc się o przygotowania?🎈🎈 Znalezienie odpowiedniego miejsca i organizacja urodzin, które dziecko będzie wspominać, to nie lada wyzwanie. Z przyjemnością Ci pomożemy.😃 Dzieci ćwiczą poprzez zabawę, dzięki czemu szybko przekonują się do zdrowego trybu życia. Zajęcia prowadzone są pod okiem naszego pedagoga.⛹️‍♂️🤸‍♂️Wszyscy uczestnicy imprezy urodzinowej muszą posiadać strój sportowy oraz obuwie zmienne! 😉 Dużo śmiechu i wiele niezapomnianych atrakcji czeka na jubilatów w TOM FIT CENTER!! 💪💪
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!! 😎😁
Senior Fit to trening prozdrowotny. Jego istotą jest funkcjonalność ćwiczeń, czyli ich użyteczność w ruchach dnia codziennego. Trening ten pomaga w wykonywaniu codziennych, powtarzających się czynności ruchowych. W obecnych czasach trening funkcjonalny wskazany jest dla każdego bez względu na wiek i stan zdrowia. Jest to mieszanka stretchingu, callanetics’u, jogi oraz pilatesu. Ten niespotykany układ ćwiczeń o dużym urozmaiceniu powoduje, że zajęcia nie są nudne, a konsekwentne ich wykonywanie w najwyższym poziomie może doprowadzić do poprawy sprawności oraz kondycji, a także równowagi psychofizycznej.
Zajęcia FITNESS JUMPING KIDS powróciły !
Zapraszamy w poniedziałki i środy na godz.18:00.
Nie zapomnijcie złożyć rezerwacji dla swoich pociech, gdyż jest to warunek konieczny aby wziąć udział w zajęciach :) 
Dokonacie jej online lub w klubowej recepcji pod numerem 663-672-772.
Odbierz zaproszenie na bezpłatny dzień treningowy w Tom Fit Center
W ramach zaproszenie oferujemy:
  • konsultację trenerską
  • trening personalny
  • pomiar składu ciała
W Klubie Tom Fit Center obowiązuje sytem kłódkowy, tzn. każdy z klubowiczów powinien mieć własną kłódkę do szafki w szatni. Rozmiar KŁÓDKI średnica 7 mm.
Należy mieć ze soba ręcznik, obuwie na zmianę, klapki pod prysznic. Ewentualnie ręcznik i kłódkę można zakupić w recepcji klubu.