tom fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 23:00 / Sb 8:00 - 20:00 / Nd 8:00 - 18:00tel. 663 672 772

"FIT W 100 DNI" - podejmij wyzwanie !!!

Wakacje już dawno się skończyły, każdy z Was ma już uporządkowany tygodniowy grafik, dzieci w szkołach i przedszkolach, więc pora znów zabrać się za regularne ćwiczenia i przede wszystkim za spalenie wszystkiego na co pozwalaliście sobie podczas urlopu. Lato sprzyja aktywności fizycznej, jednak o dziwo ten okres to czas, kiedy odpuszczamy nasze ćwiczenia. Ale to już koniec i pora zabrać się do pracy! 😃
Tym razem zapraszamy Cię do naszego kolejnego wyzwania o nazwie "Fit w 100 dni". Podczas tego wyzwania idealnie dla Ciebie będą zajęcia typu cardio, HIIT, cross-fight których zadaniem jest podkręcenie metabolizmu i spalenie większej ilości tkanki tłuszczowej. To także treningi na brzuch oraz boczki, które mają za zadanie dodatkowo wysmuklić Twoje ciało.
Wyzwanie może podjąć każdy 😉 Otrzymacie od nas bezpłatny trening personalny oraz dwie analizy składu ciała ( na początku wyzwania i na końcu ). Dla nowych osób oraz tych, którzy nie są związani z nami umową mamy specjalną ofertę cenową 🤗😊 Oddzielnie będą oceniane Panie i Panowie :)
Waszym opiekunem będzie Kamil (instruktor siłowni), który odpowie Wam na wszystkie nurtujące pytania i w razie potrzeby zmotywuje do efektywniejszej pracy.
WAŻNE:
1. Zaplanuj odpowiednie posiłki – zwiększysz wówczas efekty
2. Zrób zdjęcie przed rozpoczęciem wyzwania
3. Zrób pomiary ciała- bardzo ważne (wiele osób później żałuje, że tego nie zrobiło)
4. Systematycznie Trenuj! Pisz komentarze, że Trening Zrobiony, melduj się że jesteś w Klubie TFC i zaczynasz trening.
Finał na koniec stycznia 😉
Do wygrania:
1 miejsce- kolejne 3 miesiące za free + suplementy Olimp Sport Nutrition
2 miejsce- kolejny miesiąc za free + suplementy Olimp Sport Nutrition
3 miejsce- gadżety klubowe + suplementy Olimp Sport Nutrition
Powodzenia! Trzymamy kciuki✊💪
powrót