tom fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 23:00 / Sb 8:00 - 20:00 / Nd 8:00 - 18:00tel. 663 672 772

Jak zacząć

INTRO

Chcesz poznać CrossFit? Świetnie! Specjalnie z myślą o osobach początkujących prowadzimy bezpłatne zajęcia INTRO, podczas których dowiesz się nie tylko czym jest CrossFit i jak wyglądają treningi, ale przede wszystkim nauczysz się podstaw techniki pod okiem naszego trenera.

UWAGA! Zajęcia INTRO są bezpłatne! Zapisz się i przyjdź!

Osoby, które wzięły udział w treningu INTRO mogą kontynuować swoją przygodę z CrossFit na treningach w grupie początkującej, podczas których szlifujemy aspekty techniczne.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy muszę się zapisywać na trening INTRO?

Tak! Wybierz najlepszy dla siebie termin zadzwoń, zapisz się i wpadnij na pierwszy trening CrossFit.
 

Kto może trenować CrossFit? / SKALOWANIE TRENINGOWE

Wszyscy! W CrossFit występuje SKALOWANIE, które pozwala dostosować ciężar i intensywność treningu do wieku i możliwości trenujących osób. Krótko mówiąc w treningach biorą udział zarówno młodsi, jak i starsi, początkujący, jak i zaawansowani.
 

Czy CrossFit jest dla kobiet?

Oczywiście! :) Zapraszamy - przekonacie się, że na treningach jest Was więcej, aniżeli się spodziewałyście!
 

Co zabrać na pierwszy trening?

Obok motywacji, entuzjazmu i dobrego humoru będą potrzebne: strój sportowy; buty, spodenki i podkoszulek. Ponadto dwa ręczniki - treningowy i kąpielowy.
 

Co to jest WOD ?

WOD (Workout Of the Day) to trening dnia, który uwzględnia przygotowane wczesniej przez trenerów zadania na ten, konkretny dzień. Zadania na poszczególne dni są programowane przez trenerów z uwzględnieniem aktywności w dniu poprzedzającym oraz nastepnym. Innimi słowy, jesli jednego dnia trening jest siłowy, to nazajutrz można się spodziewać treningu kształtującego inną cechę.
 

Czy trening każdego dnia jest taki sam? / ZMIENNOŚĆ TRENINGOWA

Nie, WOD każdego dnia jest inny. Co wiecej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ciągu roku nie powtórzy się drugi taki sam trening. ZMIENNOŚĆ TRENINGOWA występująca w CrossFit ma swoje liczne korzyści. Z jednej strony sprawia, że treningi nie są monotonne, z drugiej, organizm poddawany różnorodnym bodźcom nie może się do nich zaadoptować (przyzwyczaić), jak ma to miejsce np. podczas ciągłego biegania, w konsekwencji czego nastepuje szybsza progresja treningowa - efekty!
 

Jak CrossFit wpływa na sylwetkę? Czy trenując CrossFit pozbędę się zbędnych kilogramów?

Treningi CrossFit są intensywne i zróżnicowane, co sprawia, że nasze ciało bardzo szybko się zmienia.
 

Czy mogę zabrać znajomych na INTRO?

Tak, zapraszamy! A jesli jest Was naprawde duża grupa (powyżej 10 osób), skontaktujcie się z nami wczesniej - przeprowadziwmy bezpłatny trening specjalnie dla Was.