tom fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 23:00 / Sb 8:00 - 20:00 / Nd 8:00 - 18:00tel. 663 672 772

Rodzaje zajęć

WOD to Workout Of the Day


Trening, który jest rozpisany na dany dzień i wykonywany w grupie podczas zajęć WOD lub też samemu w czasie OPEN GYM. Na zajęciach, jesteście pod opieką trenera, On prowadzi Was przez rozgrzewkę, naukę ruchów, część główną i "lekkie mobility". Wszystko to trwa 1 godzinę.
Team Wod - Trening grupowy, w parach lub drużynach wieloosobowych. Dłuższy czas trwania treningu daje trenerowi możliwość puszczenia wodzy fantazji i nauczenia was czegoś nowego! Zajęcia nie wchodzące w system autorskiego programowania treningów CrossFit TFC tak jak odbywa się to we wszystkie dni powszednie.
 

INTRO


To bezpłatne zajęcia wprowadzające - trener wprowadza Was w system treningowy jakim jest Crossfit, zaczynając od opowiadania na temat genezy, celów, zalet jakie za sobą niesie, organizacji zajęć czy zasad jakie w nim panują. Następnie uczymy Was podstawowych technik, które później wykorzystujecie w lekkim, swoim pierwszym treningu Crossfit. A to wszystko na zajęciach - INTRO.

W zajęciach INTRO biorą udział wyłącznie osoby, które wcześniej nie uczestniczyły w zajęciach Crossfit - nie jest wymagana kondycja, siła czy sprawność - te zajęcia są dla każdego. Dobór ćwiczeń czy obciążeń jest odpowiedni dla każdej osoby, a wszystko odbywa się przy udziale trenera, który wytłumaczy, doradzi, pomoże wykonać ćwiczenia.

Zajęcia INTRO to zajęcia na zapisy.
 

WEIGHTLIFTING Dwubój Olimpijski


Rwanie i podrzut, trening na którym szlifujecie technikę Snatch'a lub Clean&Jerk'a bądź też ich składowych jak Snatch Pulls (ciągi rwaniowe) czy Split Jerk (podrzut do nożyc). Są to również zajęcia dla chcących bić swoje rekordy na sztandze
Zapraszamy!