tom fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 23:00 / Sb 8:00 - 20:00 / Nd 8:00 - 18:00tel. 663 672 772

Kadra

Zajęcia w naszym Centrum Fitness prowadzą doświadczeni trenerzy – prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach, którzy trenują mistrzów oraz pomagają osiągać sukcesy dzieciom, dorosłym i seniorom.


Empatia, doświadczenie, świetne kompetencje i zaangażowanie trenerów sprawiają, że treningi będą dla Ciebie prawdziwą przyjemnością i regularnie będziesz osiągał lepsze efekty.

 

 • kadra

  Izabela Dłużewska

  Główny manager klubu.


  Jej przygoda ze sportem zaczęła się już w szkole podstawowej, wiele lat trenowała badminton. Reprezentantka Kadry Piotrkowa w piłce siatkowej i pływaniu. Absolwentka Politechniki Częstochowskiej na kierunku Odnowa Biologiczna z Masażem oraz absolwentka AWF we Wrocławiu specjalność trenersko - instruktorska. Posiadane kwalifikacje: trener klasy drugiej Piłka Siatkowa 2009r.,instruktor lekkoatletyki 2005r., instruktor narciarstwa zjazdowego 2006r., instruktor gimnastyki 2007r., instruktor pływania 2007r., instruktor treningu funkcjonalnego 2016r., instruktor Bosu Trening 2016r, trener personalny 2017r. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach managerskich oraz konwencjach fitness. Z biegiem czasu sport szeroko pojęty staję się jej coraz większą pasją i nieodłącznym elementem życia. Uwielbia podróże, ruch i związany z nim wysiłek fizyczny. Największą radość w pracy z ludźmi sprawia jej uśmiech na ich twarzach, bo to utwierdza ją w przekonaniu, że warto robić coś dla innych.

 • kadra

  Małgorzata Golec

  Manager fitness i instruktor fitness, trener personalny.

  doświadczony wszechstronny instruktor fitness, licencjonowany trener zumby, salsation, trener personalny. Zawodowo dąży do perfekcji uczestnicząc w wielu szkoleniach, konwencjach i warsztatach tańca. Pracuje również z dziećmi i młodzieżą, prowadzi zajęcia o charakterze tanecznym, wzmacniającym i mentalnym, jednak jej prawdziwą pasją jest taniec. Najważniejsze dla Niej to profesjonalizm,  bezpieczeństwo na zajęciach i dobra zabawa . Ważniejsze szkolenia: Akademia Zdrowia 2004r.,  instruktor fitness, pilates  - głęboka stabilizacja kręgosłupa. Aerostyl Nasser Naji - Profesjonal Instructor Fitness, STEP, FUNKY STYL, Trener Personalny. Reebok Uniwersity: Hip - Hop, NEW STYLE, STEP REP REEBOK, FINAL CUTS, SASA PAGANO: Step, Fitness University: REGGAETON. Inka Szymański Fitness School: Magic Bar, Fit Complex. Egugola Dance Studio: Viet Dang - Hip Hop, Viktoria Paccotti: Ragga Jam. Profi Fitness School: Functional training, Bosu Training. Dyplom ukończenia instruktora tańca tech. Tańca Jazzowego, Współczesnego, Hip - Hopu, Salsy z metodyką nauczania. Techniki wspomagające różne formy tańca, kompozycja i choreografia, zajęcia Dramy, kształtowanie kreatywności i postaw twórczych. Żywienie i suplementacja w sporcie ukończone w Centrum Badań Wydolnościowych, planowanie diety i treningu ukończone w Olimpiakos.

 • kadra

  Katarzyna Bluszcz

  Instruktor fitness, trener personalny.

  Absolwentka Studiów Wyższych na kierunkach: Fizjoterapia oraz Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Instruktor Fitness (Aerobic Instruktor, Body Instruktor, Step Instruktor) Powergym Instruktor – szkoła Open Mind. Instruktor Bosu Training - Profi Fitness School . Certyfikowana trenerka Jumping Frog fitness (zajęcia na trampolinach).Licencjonowana Instruktorka Fit and Jump. Pasjonatka trendu Body&Mind. . Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Uprawnienia zawodowe zdobyła na kursie instruktorskim organizowanym przez stowarzyszenie Jogi Akademickiej w Częstochowie.Nauczyciel Aerial Joga (Joga na chustach ). Ukończyła I stopień Reiki (Metod of Natural Healing) oraz  szkolenia z zakresu: Zdrowy Kręgosłup oraz Stretching + Mobility - Centrum Ruchu Olimpijka. Fanatyczka biegów długodystansowych (zdobywczyni Korony Maratonów Polskich) oraz kolarstwa szosowego. Zwyciężczyni licznych biegów przełajowych i duathlonów. Ciągle rozwija się uczęszczając na konwencje, wartaty i liczne szkolenia.  Cierpliwa, życzliwa, uśmiechnięta. Łączy przyjemne z pożytecznym, dlatego jej zajęcia pomimo dużej intensywności wyzwalają w uczestnikach ogromny ładunek pozytywnej energii.

 • kadra

  Justyna Bileń

  Instruktor Jumping Kids, licencjonowana instruktorka Fit and Jump (trampoliny).

  Zajęcia prowadzone są zwykle z dużą intensywnością, ale zawsze z uwagą na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Justyna to wulkan energii, który zaraża swoim uśmiechem wszystkich dookoła. Celem jej zajęć jest spalanie kalorii za pomocą dobrej zabawy przy zróżnicowanym tempie, obciążeniu i świetniej muzyce. Ma świetna podejście do dzieci łączy sport z rewelacyjną zabawą, zapewniając dzieciom bogaty wybór i prawdziwą frajdę!

 • kadra

  Michał Orzechowski

  Instruktor fitness, trener personalny, masażysta.

  Ukończone kursy to między innymi technik masażysta 27. 08. 2010, instruktor fitness 13.09.2014, trener personalny 24.02.2015, Profi Fitness School : Instruktor Functional Training 2016r., Instruktor Bosu Training 2016r. Swój początek kariery sportowca rozpoczął od treningów karate w 2006 roku. Jest w trakcie uzyskiwania uprawnień trenera karate. Posiada I stopień Kyu, zdobywca 1 miejsca na Pucharze Polski w konkurencji knockdown 21.11.2015 r. i najlepszy zawodnik, 3 miejsce Puchar Polski 22.11.2014 r., 3 miejsce na Mistrzostwach Polski 12.04.2014 r. w knockdown karate, 3 miejsce w Mistrzostwach Polski 13.04.2013r. w knockdown karate. Uczy innych tego, co sam umie, jednocześnie wciąż się rozwijając. Swoim podopiecznym pokazuje, że technika i precyzja są kluczowymi elementami treningów.

 • kadra

  Radosław Grzybowski

  Fizjoterapeuta, trener personalny, nauczyciel  zawodowych przedmiotów medycznych.

  Absolwent AWF w Poznaniu, : Certyfikowany terapeuta PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), Certyfikowany terapeuta MDT McKenzie. Posiada wiedzę i doświadczenie w fizjoterapii: ortopedycznej, neurologicznej, sportowej. Ukończył szkolenia z metod: Terapii manualnej tkanek miękkich w ujęciu osteopatycznym, PNF, MDT Mckenzie, Suche igłowanie w dysfunkcjach narządu ruchu, Fizjoterapia kobiet (Terapia uroginekologiczna, okresu ciąży i pooperacyjna),  Functional Movement System (stopień 1, 2), Suplementacja w sporcie, treningu;  Profi Fitness School : Instruktor Functional Training 2016r.,  Instruktor Bosu Training 2016r., Kształtowania motorycznego w ujęciu funkcjonalnym, masaż: segmentarny, drenaż limfatyczny, klasyczny, body work. Wcześniej wymienione metody wykorzystuje w prowadzeniu rehabilitacji ortopedycznej (pourazowej), neurologicznej, sportowej, zespołach bólowych kręgosłupa oraz w profilaktyce uszkodzeń narządu ruchu i treningu.  W wolnych chwilach uprawia boks, pływanie, oraz bieganie. Wieczorami lubi czytać dobre książki z zakresu psychologii, szczególnie rozwoju osobistego, mocno interesuję się filozofią wschodu. Wegetarianin. Cechuje go holistyczne podejście do człowieka i treningu.

 • kadra

  Rafał Pawlikowski

  Trener CROSSFIT.

  Swoją przygodę ze sportem zaczął od zapasów gdzie już jako kadet zdobył kilka srebrnych i brązowych medali na Mistrzostwach Polski w zapasach, zdobywca Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Od 2011 żołnierz zawodowy, w 2013 r. na misji w Afganistanie wygrał 3 razy zawody cross fitowe. Jest trenerem wyszkolonym w bardzo obszernym zakresie treningowym. Jego wiedza to nie tylko teoria, ale również poparte praktyką umiejętności. Wszechstronny, młody i ambitny trener. Zainteresowania: sport - sztuki walki, zapasy, cross fit, bieganie, jazda rowerem, podróże, górskie wyprawy, wojsko-militaria.

 • kadra

  Daniel Dajcz

  Instruktor Kickboxing.

  Wieloletnie doświadczenie w kickboxingu, pierwsze treningi zaczął ponad 10 lat temu, czynny zawodnik. Jego osiągnięcia to między innymi: - Młodzieżowe V-ce Mistrzostwo Polski Full Contact 2013 - III miejsce Puchar Polski Low Kick 2014 - III miejsce Mistrzostwa Polski Full Contact 2017 Technika to rzecz, na którą najbardziej stawia u siebie i swoich podopiecznych, wie jak ważne jest indywidualne podejście do optymalnego rozwoju wszystkich cech motorycznych. Wszechstronny, młody i ambitny instruktor. Zainteresowania: aktywny wypoczynek, rozwijanie swojej wiedzy na temat sportu z zakresu sztuk walk, ciągła praca nad sobą od strony praktycznej, nieustane kursy i szkolenia z zakresu motoryki w sportach walki.

 • kadra

  Tomasz Rudzki

  Trener Brazylijskiego  Jiu-Jitsu.

  Zawodnik Copacabana Piotrków Trybunalski. Swoją przygodę ze sportem zaczął w wieku 11 lat od zapasów, po 14 latach trenowania tej dyscypliny zrezygnował z niej na rzecz Brazylijskiego Jiu -Jitsu, które stało się jego pasją. Trenuje już 7 lat i doprowadziło go to do tytułu Mistrza Europy w 2015r. oraz brązowego krążka bez podziału na kategorie wagowe. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, aktualny Mistrz Polski oraz wielokrotny medalista turniejów krajowych i zagranicznych. Jeśli oczekujesz ciekawych i urozmaiconych treningów oraz szybkich rezultatów to jest to trener dla Ciebie.  

 • kadra

  Kamal Malikov

  Trener zapasów w stylu wolnym jeden z najlepszych zawodników z Dagestanu.

  Profesjonalista w swojej dziedzinie, całe życie walczy o sukces, ogromną uwagę zwraca na systematyczność i zaangażowanie, które są niezbędne do osiągnięcia założonego celu. Osiągnięcia: 2010 r. Puchar Świata, 2013 r. 3 miejsce na Akademickich Mistrzostwach Świata, w 2014 r. wygrał dwa turnieje z rzędu Puchar Rosji do Ramenskom i turniej pamięci o Chevalierze z Nusuyev w Moskwie, udało mu się osiągnąć najlepsze wyniki, medale na licznych turniejach europejskich i międzynarodowych, nie przegrał dotychczas żadnej swojej walki, tym samym przekonał wszystkich, że posiada najlepsze cechy sportowca, jest pełny determinacji aby wrócić na listy wiodących zapaśników w kategorii 74 kg. Zapraszamy do Kamala zawodników sztuk walk, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności oraz przygotować się do zawodów. Prowadzi seminaria dla grup zorganizowanych jak i treningi indywidualne.

 • kadra

  Vyacheslav Sugako

  Trener zapasów w stylu wolnym.

  to pochodzący z Kaliningradu, 26 letni drugi trener zapasów w stylu wolnym, jest Akademickim Mistrzem Rosji z 2011 roku i Mistrzem Europy w zapasach plażowych z 2015 roku , swoją przygodę z zapasami zaczął mając 9 lat jako cherlawy dzieciak, do dnia dzisiejszego trenuje i walczy cały czas podnosząc swoje umiejętności, w pracy w Tom Fit Center postara się wykorzystać swoje 6-letnie doświadczenie trenerskie . Prowadzi grupowe i indywidualne treningi zapaśnicze, pomoże Ci w osiągnięciu Twoich wyznaczonych celów treningowych.

 • kadra

  Dawid Głowacki

  Trener personalny, trener przygotowania motorycznego.

  Absolwent studiów wyższych na kierunku pedagogicznym ze specjalnością zdrowie i wychowanie fizyczne. Uczestnik szkoleń związanych z dietetyką i szeroko pojętym treningiem funkcjonalnym. Związany ze sportem od najmłodszych lat, przez okres 16 lat piłkarz ręczny, mający występy na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Trener z ogromną pasją, pracujący z ludźmi od najmniej świadomych swojego ciała, po zawodowych sportowców. W swojej pracy stawia na precyzję ruchów i edukację podopiecznych, oraz holistyczne podejście do człowieka i treningu.

 • kadra

  Kamil Wasilewski

  Trener CROSSFIT KIDS oraz CROSSFIT JUNIOR.

  Absolwent studiów wyższych na kierunku - pedagogika zdrowia z wychowaniem fizycznym; trener piłki ręcznej grup młodzieżowych w klubie MKS PIOTRKOWIANIN, ponadto nauczyciel wychowania fizycznego w gimnazjum; świeżo upieczony trener personalny, Aktywny od najmłodszych lat, poprzez trenowanie tenisa stołowego i piłki ręcznej, w której odnosił liczne sukcesy w rozgrywkach młodzieżowych. Jako zawodnik kadry seniorskiej reprezentował barwy piotrkowskiego klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dalszą karierę pokrzyżowały mu kontuzje, przez co poświecił się pracy z młodzieżą, chcąc przekazać im swoją wiedzę i doświadczenie z parkietów. W swoich treningach ogromny nacisk nakłada na technikę wykonywanych ćwiczeń, co przekłada się na spektakularne efekty, równocześnie dbając o zdrowie i kondycje fizyczną.

 • kadra

  Maciej Rusek


  Trener personalny.

  Związany ze sportem od długiego czasu.Od 1999-2007 roku reprezentował Atletyczny Klub Sportowy Piotrków Trybunalski w zapasach na arenach krajowych,był między innymi drużynowym brązowym medalistą MP juniorow,pożniej przez wiele lat zawodnik drużyn piłki nożnej . Wiele lat spędzonych namacie i  boisku sprawia że zna sport od podszewki. Jego podejście do treningów sprawia, że nigdy nie zaznasz nudy. Treningi z nim to nie tylko spalanie zbędnych kilogramów ale moc pozytywnej energii jaką zaraża innych. Cieszy go kiedy ludzie wychodzą od niego zmęczeni bo wie ze wtedy wykonał dobrą robotę. Twój cel jest jego celem.  Jego ulubione formy fitness to Tabata, zajęcia wzmacniające i wszystkie inne, gdzie można się porządnie zmęczyć. Doskonale wie jak zadbać o ciało i  nabrać atletycznej, wysportowanej sylwetki z kratą na brzuchu. Na co dzień jest osobą pogodną uśmiechniętą i zawsze przepełnioną energią, lecz musicie pamiętać, że nigdy Wam nie odpuści żadnego powtórzenia.

 • kadra

  Kamil Janiec

  Trener dyżurny na siłowni

  Sportem zajmuje się od kilku lat. Z samego początku była to fascynacja i ciężka praca nad swoją sylwetką po czasie, doszły treningi sztuk walki, a dokładniej kickboxingu. Aktualnie Kamil jest instruktorem na siłowni, gdzie pomaga nieświadomym jeszcze osobom w pracy nad własnym ciałem. Ciągle poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu treningu oraz dietetyki, aby efektywniej poprowadzić klienta by osiągnął swój cel. Szkolenia: Trener personalny 2016r., Przygotowanie fizyczne/ trening funkcjonalny 2016r., Suplementacja w sporcie i treningu 2017r., Podstawy kettelbell 2017r., Na co dzień miły, sympatyczny i pomocny, student Zarządzania. Jeśli chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki i nie tylko, lub marzysz o swojej życiowej FORMIE to dobrze trafiłeś! Kamil pomoże Ci, w osiągnięciu Twoich MARZEŃ !

 • kadra

  Konrad Szczukocki

  Trener przygotowania motorycznego, Instruktor podnoszenia ciężarów, Trener CROSS, Trener personalny

  Reprezentant Polski w Plażowej piłce ręcznej, uczestnik The World Games 2017 - 10. Światowych Igrzysk Sportowych, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie. Do stycznia 2017 występujący w PGNiG Superlidze Mężczyzn. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Do wybrania trenerskiej drogi skłoniły go przebyte kontuzje i rehabilitacje związane z zawodowym sportem. W pracy ze sportowcami wykorzystuje swoje doświadczenie oraz wiedzę zdobywaną na szkoleniach, m.in: Certified Performance Specialist level 1-3 w Strength & Conditioning Education Center; MobilityWOD Movement and Mobility Course with Dr. Kelly Starrett; Przygotowanie Motoryczne w Sportach Walki; Olympic Weightlifting. W treningach zwraca uwagę na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Dobrze czuje się na zajęciach grupowych, jest otwarty, zawsze uśmiechnięty i dba o dobre relacje z naszymi klientami. Jest pomysłodawcą projektu trenerskiego Barbell Mafia Strength & Conditioning, który realizuje w naszym klubie.

 • kadra

  Milena Krzaczyńska

  Manager Recepcji
   

 • kadra

  Dział Obsługi Klienta i Sprzedaży

  Recepcja Zuzanna Babayan, Natalia Szyl