tom fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 23:00 / Sb 8:00 - 20:00 / Nd 8:00 - 18:00tel. 663 672 772

Zajęcia dla dzieci

AKTYWNOŚĆ NASZYCH DZIECI

ZDROWA ZABAWA JUŻ DLA TRZYLATKÓW


Aby zapewnić Maluchom wszechstronny rozwój potrzebny jest  ruch
– to on współdecyduje o zdrowiu, sylwetce i dobrym samopoczuciu.

Sami jesteśmy rodzicami, dlatego wiemy jak trudno oderwać dzieci sprzed ekranów telefonów, laptopów i konsol.


Mamy jednak sposób:

bezpieczne, przemyślane i profesjonalne treningi zaprojektowane potrzebami dzieci w różnym wieku. W naszym centrum fitness połączyliśmy sport z rewelacyjną zabawą, zapewniając dzieciom bogaty wybór i prawdziwą frajdę!   


 

ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIECI

POZYTYWNA ENERGIA MAŁYCH UŚMIECHÓW

  

TRENINGI OGÓLNE / CROSS KIDS

BJJ KIDS

KICKBOXING KIDS

POWER KIDS

ZAJĘCIE KOREKCYJNEZAJĘCIA DLA DZIECI – BEZPIECZEŃSTWO

NIE DAJEMY RYZYKU ŻADNYCH SZANS

… chodzi przecież o zdrowie Maluchów! Właśnie dlatego stawiamy na najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz programy ułożone przez prawdziwych ekspertów specjalizujących się w rozwoju ruchowym najmłodszych.
W NASZYM CENRUM FITNESS ĆWICZĄ JUŻ TRZYLATKI, A STARSZE DZIECI BAWIĄ SIĘ I REALIZUJĄ SWOJE PASJE NA ZAJĘCIACH TANECZNYCH ORAZ WYJĄTKOWYCH TRENINGACH KICKBOXING KIDS. W TOMFIT CENTER POMAGAMY TAKŻE DZIECIOM POZBYĆ SIĘ WAD POSTAWY NA ZAJĘCIACH KOREKCYJNYCH I RYTMICE.
DOŚWIADCZENI TRENERZY DLA DZIECI

MALUCHY POD NAJLEPSZĄ OPIEKĄ


Nasi trenerzy specjalizujący się w prowadzeniu zajęć sportowych dla dzieci dbają o świetną atmosferę treningów, dopingują i aktywizują maluchy oraz przede wszystkim dbają o ich bezpieczeństwo.

ZAPYTAJ NAS O NAJLEPSZE ZAJĘCIA DLA SWOJEGO DZIECKA


DO ZOBACZENIA NA PIERWSZYM TRENINGU
 
 • kadra

  TRENING OGÓLNOROZWOJOWY / Cross Kids

  TRENING OGÓNOROZWOJOWY dla dzieci i młodzieży to wyselekcjonowane ćwiczenia, które, angażując wszystkie grupy mięśniowe, wspomagają równomierny rozwój oraz skutecznie rozwijają cechy motoryczne. Głównym celem treningowym  jest kształtowanie kondycji ogólnej i wszechstronnej sprawności. Do głównych korzyści należy zaliczyć ponadto spalanie kalorii, wspomaganie układu immunologicznego oraz wykorzystywanie energii do budowania dobrej kondycji. Co bardzo ważne, intensywność i skala trudności ćwiczeń jest za każdym razem dopasowana do możliwości grupy.


  Grupy wiekowe 3-9 i 10-15 lat
    15, 30 lub 55 minut

 • kadra

  Power Kids (od 5 lat)

  Power Kids to zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Dzięki takiej formie aktywności wasze pociechy zyskają: rozwój równowagi i koordynacji, wzmocnienie mięśni ,poprawę wydolności, utratę nadmiernych kilogramów a przede wszystkim ogromna dawkę dobrej zabawy. Co bardzo ważne, intensywność oraz poziom zaawansowania jest za każdym razem dopasowana do możliwości grupy wiekowej.
   

 • kadra

  ZAJĘCIA KOREKCYJNE

  ZAJĘCIA KOREKCYJNE to odpowiednio dobrane ćwiczenia, które korygują, zmniejszają lub przeciwdziałają powstawaniu wad postawy/zmian zwyrodnieniowych. Co więcej zajęcia korekcyjne wspomagają ogólny rozwój dzieci oddziałując korzystnie na koordynację ruchową oraz sprawne funkcjonowanie układy oddechowego i krążenia. W ramach zajęć prowadzimy także edukację, która pozwala rodzicom prowadzić domową gimnastykę korekcyjną.


  Zajęcia sportowe dla dzieci – już od 3 roku życia 
  30 lub 55 minut

 • kadra

  KICKBOXING KIDS
  (OD 8 LAT)

  KICBOXING KIDS - w naszej szkole kickboxing prowadzimy specjalne zajęcia dla dzieci, które pod okiem doświadczonego trenera biorą udział w wyjątkowych treningach. Odpowiednio dobrane ćwiczenia to świetna zabawa, która pozytywnie wpływają na rozwój motoryczny, gibkość oraz koordynację ruchową dzieci. Treningi uwzględniają wyselekcjonowane i całkowicie bezpieczne elementy sztuki walki – bez ryzyka siniaczków, za to z gwarancją świetnej zabawy, uśmiechu i pozytywnej energii.


  Zajęcia sportowe dla dzieci od 8 roku życia
    30 lub 55 minut

 • galeria

  Brazylijskie ju jitsu

  Treningi dla dzieci polegają na wplataniu podstaw wyszkolenia w zabawy ruchowe i ćwiczenia ogólnorozwojowe. Dzieci ćwiczą w parach z kolegami i koleżankami w różnym wieku, co w konsekwencji ma przygotować je do późniejszego przezwyciężenia lęku przed osobami mającymi przewagę fizyczną. Trening w grupie dzieci w różnym wieku uczy odpowiedzialności za kolegów i zasad pracy w grup. Wszystkie nasze grupy dzieci uczone są przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć
  Poprzez treningi BJJ dzieci w naszym klubie:
  1. uczą się szacunku i dbania o inne osoby przez ćwiczenia w parach (w późniejszym czasie również sparingi)
  2. poprawiają ogólną siłę i koordynację ruchową oraz kondycję,
  3. systematyczne ćwiczenia powodują wzrost poczucia własnej wartości pokazując jednocześnie ograniczenia i zagrożenia związane z użyciem przemocy,
  4. uczą się koncentracji i samodyscypliny przydatnych w szkole i życiu codziennym,
  5. rozwiązują problem nadwagi – dużo ruchu w ćwiczeniach ogólnorozwojowych i rozgrzewce połączonego z wysiłkiem przy wykonywaniu technik redukuje nadwagę, jednocześnie osoby zbyt wątłe mogą przybrać na wadze przez ogólny rozwój mięśni stymulowany odpowiednimi do wieku ćwiczących, zadaniami.